Podejmujemy beniaminka!

CELEM FOTEL LIDERA !

Już dzisiaj, w niedzielne popołudnie o godzinie 17:00 nasza drużyna rozegra trzecie spotkanie ligowe tego sezonu. Tym razem w meczu 3.kolejki ligowej podopieczni Walerija Sokolenki podejmować będą na własnym stadionie beniaminka - Wisłok Strzyżów. W poprzedniej kolejce nasz dzisiejszy rywal zremisował z Rzemieślnikiem Pilzno 1:1, zaś nasza drużyna jak wiadomo pokonała w Nowotańcu miejscowy Cosmos. Po 2.kolejkach Wiązownica plasuje się na szczycie tabeli, gdzie tylko bilansem bramkowym wyprzedza ją Sokół Sieniawa, który dziś u siebie podejmuje Polonię Przemyśl. Wisłok po porażce w pierwszej kolejce i remisie w drugiej z jednym punktem zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową. Trener Sokolenko będzie miał dziś do dyspozycji wszystkich zawodników ze swojej kadry.

Zapraszamy wszystkich sympatyków na dzisiejsze spotkanie!

Początek meczu o godzinie 17:00, stadion w Wiązownicy

Będziemy również relacjonować wynik live na naszym fan-page'u na Facebook'u!