Wygrywamy w Nowotańcu!

DOPISUJEMY KOLEJNE TRZY PUNKTY !

W rozegranym dzisiaj spotkaniu 2.kolejki IV ligi podkarpackiej, podopieczni Walerija Sokolenki po dobrym spotkaniu ograli w Nowotańcu spadkowicza z III ligi miejscowy Cosmos. Wynik otworzył się dopiero w 42 minucie. Świetną akcję i dograniu Kacpra Ropa dobrym strzałem zakończył Marek Soczek i do przerwy prowadziliśmy. W 55 minucie po indywidualnym błędzie Cosmos wywalczył rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił Piotr Laskowski i był remis. Nasza drużyna jednak nie podłamała się i odarazu ponownie rzuciła się do ataku, czego efektem była bramką Pawła Bartnika w 68 minucie spotkania, który popisał się fenomenalnym strzałem z okolic 30 metra. 15 minut przed końcem nasz zespół rozegrał kolejną świetną akcję, która zakończyła się bramką Łukasza Śwista i już spokojnie mogliśmy dograć to spotkanie do końca. Tym zwycięstwem wskakujemy na pozycję wicelidera. Świetne rozpoczęcie sezon przed nasz zespół, ale nie można spocząć na laurach. Już w niedzielę kolejne spotkanie, w którym celem będzie kolejne zwycięstwo!

Cosmos Nowotaniec 1:3 KS WIĄZOWNICA

55' Piotr Laskowski - 42' Marek Soczek, 68' Paweł Bartnik, 77' Łukasz Świst

KS: Michałowicz - Bartnik, Gwóźdź, Sokolenko, Dziedzic - Halejcio (66' Fedor), Świst (79' Kubas), Soczek, Pawlak (88' Wójcik) - Rop, Daniel (71' Michalik)

Żółte Kartki: Daniel