Trzecie Zwycięstwo!

KOLEJNY KOMPLET PUNKTÓW !

W rozegranym dzisiaj spotkaniu 3.kolejki IV ligi podkarpackiej, podopieczni Walerija Sokolenki po kolejnym dobrym spotkaniu ograli u siebie beniaminka ze Strzyżowa i zgarneli kolejny komplet punktów. Wynik otworzył w 19 minucie Kacper Rop, który dobił swój strzał z rzutu karnego, który wywalczył Rafał Michalik. Druga bramka padła dopiero w 83 minucie spotkania, kiedy to bardzo dobrą wrzutkę Kacpra Ropa z rzutu wolnego wykorzystał Łukasz Gwóźdź, który strzelił swoją premierową bramkę w barwach Wiązownicy!. Tym zwycięstwem podtrzymujemy swoją zwycięską passę i z kompletem punktów zajmujemy pozycję wicelidera. Wyprzedza nas tylko Sokół Sieniawa, który ma minimalnie lepszy bilans bramkowy. Już w sobotę kolejne spotkanie. Wyjedziemy na ciężki teren w Wiśniowej, gdzie walczyć będzie o kolejny komplet punktów!

KS WIĄZOWNICA 2:0 Wisłok Strzyżów

19' Kacper Rop, 83' Łukasz Gwóźdź

* W 19 minucie Kacper Rop nie wykorzystał rzutu karnego

KS: Michałowicz - Bartnik, Świst, Sokolenko, Dziedzic - Fedor (66' Halejcio), Daniel (90' Telega), Soczek, Michalik (66' Gwóźdź), Rop (84' Kubas) - Pawlak (89' Wójcik)