Ważny mecz z Głogovią!

"MECZ O 6 PUNKTÓW" !

Po wysokiej porażce z wiceliderem z Boguchwały, podopieczni Bogusława Sierżęgi w 14.kolejce IV ligi podkarpackiej podejmować będą na własnym stadionie beniaminka - Głogovię Głogów Małopolski!. Nasz jutrzejszy rywal, plasuje się na 14.pozycji w tabeli ligowej mając na koncie tylko dwa punkty mniej od naszego zespołu, czyli ma ich 15! spośród 13 rozegranych spotkań Głogovia 4 razy wygrywała, 3 remisowała i 6 razy schodziła z boiska pokonana. W ostatniej kolejce drużyna jutrzejszych gości zremisowała na własnym terenie z Piastem Tuczempy 0:0.

Naszą drużynę, czeka jutro bardzo ciężkie i bardzo ważne dla układu tabeli spotkanie. Wiązownica z kompletem 17 oczek zajmuje po sobotnich spotkaniach 12.pozycję w tabeli ligowej. 3 punkty w jutrzejszej rywalizacji daje nie tylko awans do pierwszej połowy tabeli, ale co ważne bardzo komfortową sytuację w dalszych spotkaniach tej rundy.

Bardzo ważną wiadomością jest także powrót po kontuzji trzech naszych zawodników - Mateusza Hołuba, Marka Soczka oraz Michała Fedora!. Trener Bogusław Sierżęga będzie miał jutro do dyspozycji wszystkich swoich zawodników.

A my, mimo nie zbyt przyjemnej pogody bardzo zachęcamy i zapraszamy was bardzo gorąco jutro na stadion, aby wspierać nasz zespół w tym bardzo ważnym spotkaniu! #KSWalczymy !

Przypuszczalny skład: Michałowicz - Bartnik, Luft, Kubas, Cach - Gwóźdź, Fedor, Lorenc, Soczek, Pawlak - Hołub
Rezerwa: Wojtyna, Mazur, Sobczak, Sierżęga