Podział punktów z Głogovią!

REMIS W ZACIĘTYM SPOTKANIU !

W niedzielne popołudnie, zawodnicy Bogusława Sierżęgi rozegrali spotkanie kończące 14.kolejkę IV ligi podkarpackiej. Po bardzo wyrównanym meczu Wiązownica bezbramkowo zremisowała na własnym terenie z Głogovią Głogów Małopolski. Obie drużyny zagrały dobre zawody, ale ten remis trzeba uznać ze wskazaniem na nasz zespół. Wiązownica była stroną przeważającą i grającą ofensywny futbol. Nie wykorzystaliśmy kilku dobrych sytuacji do zdobycia bramki. Zwłaszcza w końcówce świetnie po strzałach Krzysztofa Lufta, Marka Soczka czy Bogusława Sierżęgi bronił bramkarz gości. Głogovia świetnie grała z kontry, stwarzając sobie 2,3 bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramki. Remisujemy więc już szósty mecz w tym sezonie i zdobywamy 18 punkt. Po 14.kolejkach nasza drużyna zajmuje 10.pozycję w tabeli ligowej. Następne spotkanie, nasza drużyna rozegra już w sobotę o godzinie 14:00 w Tuczempach!

KS WIĄZOWNICA 0:0 Głogovia Głogów Małopolski

Wiązownica: Michałowicz - Bartnik, Luft, Kubas, Cach - Fedor, Gwóźdź (57' Hołub), Lorenc, Sobczak (79' Sierżęga), Soczek - Pawlak

Głogovia: Albrycht - Bednarz, Guzior, Więcek, Kłak, Chmiel - Kmuk, Opoń, Worosz (58' Jaśkiewicz), Kawa (63' Wilk) - Dudek

Sędziował: Kamil Wais (Krosno)