Maciej Sobczak w Wiązownicy!

MACIEJ SOBCZAK KOLEJNYM WZMOCNIENIEM !

Kolejnym wzmocnieniem naszej drużyny przed nadchodzącym sezonem jest były zawodnik LKS-u Skołoszów - Maciej Sobczak. Maciek urodził się 16 sierpnia 1990 roku, występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Jest wychowankiem JKS-u Jarosław, w którym przez pięć sezonów (2008/09-2012/13) występował w IV lidze podkarpackiej. Następnie przeniósł się na wypożyczenie do KS-u Stobierna, w której grał przez sezon. Po roku wrócił do JKS-u grając w III lidze lubelsko-podkarpackiej. Rundę jesienną poprzedniego sezonu spędził grając na poziomie III ligi w Piaście Tuczempy, by na wiosnę przenieść się do LKS-u Skołoszów.

Z dniem dzisiejszym został on oficjalnie nowym zawodnikiem KS-u i z tego powodu życzymy mu jak najlepszych momentów z nową drużyną!