Lekko i przyjemnie.. Zwycięstwo z Koniaczowem!

WYGRANA Z KONIACZOWEM !

W czwartym przedsezonowym sparingu, który został rozegrany dzisiejszego popołudnia, drużyna KS-u pewnie ograła A-klasowy KS Koniaczów 6:0. Warto dodać, że w naszej drużynie zagrało znów kilku nowych testowanych zawodników. Kolejny i ostatni test przed zbliżającą się wielkimi krokami inauguracją IV ligi podkarpackiej sezonu 2016/17, w której zagramy w Wiśniowej odbędzie się w niedzielę w Pucharze Wójta.

KS WIĄZOWNICA 6:0 KS Koniaczów

Bramki: 8' 69' - Mateusz Hołub, 23' Zawodnik Testowany II, 61' Mateusz Lorenc, 83' Bogusław Sierżęga, 86' Sebastian Pawlak

Skład: Michalowicz - Kubas (45' Zawodnik Testowany VI), Zawodnik Testowany I, Zawodnik Testowany II, Bartnik (45' Cach) - Zawodnik Testowany III (45' Luft), Wojtyna (45' Sierzega), Lorenc, Zawodnik Testowany IV (45' Pawlak), Zawodnik Testowany V (45' Soczek) - Hołub