Zaczynamy sezon! Na początek Orzeł..

Już w najbliższą sobotę! 11 sierpnia nasza drużyna zainguruje rozgrywki IV ligi podkarpackiej. W pierwszej serii spotkań podopieczni Walerija Sokolenki zmierzą się w spotkaniu wyjazdowym z powracającym do IV ligi - Orłem Przeworsk. Jak wiemy, w naszej drużynie doszło do kilku zmian kadrowych. Drużynę opuścił między innymi po ośmiu latach wieloletni kapitan - Mateusz Kubas, któremu jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za te wszystkie lata spędzone tutaj. Do innego beniaminka - Korony Rzeszów przeniósł się Łukasz Gwóźdź, do JKS-u Jarosław powrócił Sebastian Pawlak a wypożyczenia Kamila Antonika z Resovią nie udało się przedłużyć, który teraz z powodzeniem zresztą występuje na boiskach II ligi.Treningi wznowiliśmy 10 lipca, codziennie trenując. Rozegraliśmy sześć sparingów kontrolnych. Przez ten czas trener przyglądał się wielu testowanym zawodnikom. Ostatecznie KS wzmocniło pięciu nowych zawodników.

Hubert Kasia - Resovia Rzeszów
Radosław Gil - Stal Rzeszów
Arkadiusz Gil - Stal Rzeszów
Damian Baran - Wólczanka Wólka Pełkińska
Dawid Pigan - Orzeł Przeworsk
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA INAUGURACJE NOWEGO SEZONU!
Orzeł Przeworsk - KS WIĄZOWNICA
11 sierpnia 2018