Mateusz Kubas żegna się z Wiązownicą..

Jest to na pewno jeden ze smutniejszych momentów ostatnich lat, jeśli chodzi o rozstania w naszym klubie. Po ponad ośmiu latach - Mateusz Kubas odchodzi z zespołu Wiązownicy. W imieniu Zarządu oraz kibiców pragniemy z całego serca podziękować Mateuszowi za godne reprezentowanie Wiązownicy przez większość swojej piłkarskiej kariery.

Zawodnik, którego w Wiązownicy nikomu nie trzeba przedstawiać. Spędził w naszym klubie ponad 8 lat, wywalczył upragniony awans do IV ligi, święcił z klubem jego największe sukcesy. Mateusz dołączył do Wiązownicy w 2009 roku, Wieloletni Kapitan naszego Klubu rozegrał dla KS-u aż 210 meczy ligowych !

Dziękujemy za wszystkie piękne chwile. Za interwencje w obronie, bramki i radość, jaką dawałeś wszystkim Kibicom. Za serce włożone do gry dla Wiązownicy, za wolę walki i oddanie. Za wielkie zwycięstwa, za ambitną i nieustępliwą walkę nawet w przegranych spotkaniach.
MATEUSZ - dziękujemy!