Wólczanka lepsza od Wiązownicy!

ZA WYSOKA PORAŻKA..

Szóstą porażkę ponieśli zawodnicy Bogusława Sierżęgi w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej. Po bardzo ciekawym spotkaniu przegrywamy z liderem aż 4:0, ale wynik nie odzwierciedla tego co działo się na murawie wczorajszego spotkania. Mimo tak wysokiej porażki nasza drużyna zagrała jeden z najlepszych meczy w tej rundzie. Gra naszej drużyny mogła się naprawde podobać. W pierwszej połowie nawet byliśmy nieco lepszym zespołem od faworyta. Wszystko jednak upadło w 71 minucie. Bramkę wtedy dla Wólczanki zdobył Krzysztof Pietluch i nasi zawodnicy jakby przestali wierzyć. W konsekwencji padły kolejne trzy bramki autorstw Tomasza Walata oraz dwukrotnie Macieja Lecha i mecz zakończył się nic nie zapowiadającym przez większość spotkania wysokim zwycięstwem Wólczanki.

KS WIĄZOWNICA 0:4 Wólczanka Wólka Pełkińska

0:1 Krzysztof Pietluch (71' strzał głową z 6 metrów, po dośrodkowaniu z boku boiska)

0:2 Tomasz Walat (76' strzał głowa, po wrzutce z rzutu rożnego)

0:3 Maciej Lech (82' strzał po ziemi, w sytuacji "sam na sam")