Podsumowanie Rundy Jesiennej !

CO PRZYNIOSŁA TRZECIA RUNDA W IV LIDZE..

Zakończyliśmy dzisiejszymi meczami rundę jesienną sezonu 2016/17 na IV ligowych boiskach. Trzecią rundę w IV lidze podkarpackiej nasz zespół zakończył na 13.pozycji w tabeli ligowej z 19 punktami na koncie. Mistrzem jesieni została Wólczanka Wólka Pełkińska, która na półmetku 7 punktami wyprzedza Izolator Boguchwała. Na najniższym stopniu podium uplasował się kolejny spadkowicz z III ligi - Sokół Sieniawa. W strefie spadkowej zimować będą zespoły Startu Pruchnik, Stali Nowa Dęba oraz ku zaskoczeniu Polonia Przemyśl i Orzeł Przeworsk.

Nasza drużyna zakończyła rundę jesiennną jak już wcześniej wspominaliśmy na 13.miejscu z dorobkiem 19pkt. Składa się na to 4 zwycięstwa, 6 porażek oraz aż 7 remisów. Nasza drużyna w 17 spotkaniach zdobyła zaledwie 12 bramek! co można uznać za kompromitacje pod tym względem, ale za to jesteśmy czwartą drużyną z najmniejszą ilością straconych!

STATYSTYKI ZESPOŁU:

Najlepszymi strzelcami: naszego zespołu w rundzie jesiennej zostali Sebastian Pawlak oraz Paweł Bartnik, którzy 3 razy wpisywali się na liste strzelców. Drugie miejsce zajmuje z 2 trafieniami Marek Soczek a na najniższym stopniu podium uplasowali się wszyscy pozostali strzelcy bramek dla naszej drużyny w tej rundzie, czyli Maciej Sobczak, Mateusz Lorenc, Krzysztof Luft oraz Michał Fedor.

Asysty: 1.Michał Cach (4 asysty), 2.Marek Soczek (3 asysty), 3.Michał Fedor (2 asysty)

Czas Gry: 1.Bartłomiej Michałowicz, Paweł Bartnik (1440min.), 2.Michał Cach (1438min.), 3.Mateusz Lorenc (1425min.)

Żólte Kartki: 1.Sebastian Pawlak (6 ż.k) 2.Łukasz Gwóźdź, Bogusław Sierżęga, Mateusz Kubas, Michał Cach, Michał Fedor, Mateusz Lorenc, Paweł Bartnik (3 ż.k), 3. Bartłomiej Michałowicz (2 ż.k)

Czerwone Kartki: 1.Bogusław Sierżęga (1 cz.k)

Bartłomiej Michałowicz: Rozegrał wszystkie 16 spotkań ligowych, w których straciliśmy 22 bramki, co jest jednym z najlepszych wyników w lidze. Bartek w 5.meczach zachował czyste konto