Wiązownica wznowiła treningi !

PO PIERWSZYM TRENINGU

W środę o godzinie 17:00 zawodnicy KS-u wrócili do treningów. Pierwsze zajęcia rozpoczynające blisko dwumiesięczny okres przygotowawczy do rundy wiosennej odbyły się na siłowni oraz w terenie. Na treningu zjawiło się 20 zawodników. Zabrakło braci Gil oraz Arka Słysza, którzy zmagają się z urazami.

JAK WYGLĄDA SYTUACJA KADROWA ?

Zarząd naszego klubu nie zapowiada większych zmian kadrowych. Trener oraz prezes chcą uzupełnić kadrę 2-3 transferami do klubu, aby zwiększyć rywalizację na każdej pozycji. Do tej pory klub nie opuścił żaden zawodnik i nie zapowiada się, aby ta sytuacja miałaby się zmienić.

TESTOWANI NA TRENINGU WIĄZOWNICY !

Na treningu nie zabrakło również nowych twarzy. Z drużyną trenera Sokolenki trenowało 2 zawodników, którzy wyrażają chęć dołączenia do naszego zespołu i prawdopodobnie zasilą nasze szeregi.