David Kwiek zawodnikiem Wiązownicy!

WYCHOWANEK WISŁY WZMACNIA KS!

Mamy pierwsze wzmocnienie naszego zespołu! Nowym zawodnikiem KS-u Wiązownica został 31-letni pomocnik - Dawid Kwiek

David, który może pochwalić się bardzo bogatym piłkarskim CV i występami na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce urodził się 22 stycznia 1988 roku i jest wychowankiem Wisły Kraków. W barwach "Białej Gwiazdy" rozegrał 2 spotkania w pierwszym zespole w Pucharze Ligi z Górnikiem Zabrze oraz wywalczył Mistrzostwo Polski Młodej Ekstraklasy.

W ekstraklasie zadebiutował w barwach Widzewa Łódz. W przegranym spotkaniu przy Łazienkowskiej z Legią rozegrał 45 minut. W kolejnych sezonach David występował na zapleczu ekstraklasy. W barwach Widzewa, Okocimskiego Brzesko oraz Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozegrał 50 spotkań na pierwszoligowych boiskach i strzelił 3 bramki. Pozostały okres w swojej karierze nowy nabytek naszego zespołu spędził w II lidze. Rozegrał w barwach Resovii oraz Radomiaka Radom 56 spotkań strzelając 4 gole. Ostatnim klubem Davida była Resovia. W sezonie 2017/18 rozegrał 29 spotkań i wywalczył awans do II ligi, w której występował do dziś kiedy został zawodnikiem KS-u!

W swojej karierze występował również w szwajcarskich: Signal FC Bernex-Confignon oraz Yverdon-Sport FC.

David witamy w Wiązownicy!