Remis z Pisarowcami..

PODZIAŁ PUNKTÓW W CIĘŻKIM WARUNKACH

W spotkaniu 9.kolejki IV ligi podkarpackiej, podopieczni Walerija Sokolenki w bardzo trudnych warunkach bezbramkowo zremisowali przed własną publicznością z LKS-em Pisarowce. Przez większość spotkania przewagę miała Wiązownica, ale mądrze ustawiony na grę z kontry zespół gości nie pozwalał nam na zbyt wiele. Najlepsze okazje do zdobycia bramki w naszym zespole miał dwukrotnie Marek Soczek, który najpierw pięknym strzałem z woleja z okolic 11 metra przeniósł piłkę nad poprzeczką a w doliczonym czasie gry w świetnej okazji przegrał pojedynek z Hajdukiem. Goście swoją najlepszą kontrę przeprowadzili w 80 minucie, kiedy to po rajdzie i dograniu Sobolaka nie zdążył zamknąć akcji do pustej bramki Kamil Walaszczyk. Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra już w najbliższą środę! w Ćwierćfinale Pucharu Polski podejmować będziemy na naszym stadionie III-ligowca, Wólczankę Wólka Pełkińska! ZAPRASZAMY!

KS WIĄZOWNICA 0:0 LKS Pisarowce

KS: Michałowicz - Bartnik (71' Kubas), Sokolenko, Gwóźdź, Dziedzic - Świst, Fedor (73' Michalik), Soczek, Pawlak - Daniel, Rop

Pisarowce: Piotr Hajduk - Kamil Kasperkowicz, Paweł Sobota, Jakub Kokoć, Sylwester Sikorski - Piotr Lorenc, Kamil Walaszczyk, Rafał Domaradzki, Hanson Kumah-doe, Damian Niemczyk - Sebastian Sobolak

Żółta Kartka: Rop, Gwóźdź, Pawlak, Fedor, Sokolenko - Niemczyk