Wiązownica w półfinale Pucharu Polski !

WÓLCZANKA WYELIMINOWANA !

W rozegranym dzisiaj ćwierfinałowym spotkaniu okręgowego Pucharu Polski, podopieczni Walerija Sokolenki po świetnym spotkaniu zremisowali na własnym stadionie z trzecią obecnie drużyna III-ligi grupy IV - Wólczanką Wólka Pełkińska, ale lepsi okazali się w rzutach karnych i to oni zagrają w półfinale. Wynik otworzył w 22 minucie po składnej akcji Wólczanki - Patryk Szewc. Nie całe 10 minut przed końcem spotkania stan meczu wyrównał Paweł Bartnik i po regulaminowym czasie gry mieliśmy remis. Czekała nas więc dogrywka, która ostatecznie również nie wyłoniła zwycięzcy. Na szczęście w rzutach karnych lepszy okazał się nasz zespół i to on zagra w półfinale okręgowego Pucharu Polski. Naszym przeciwnikiem będzie Piast Tuczempy, który ograł 3:0 LKS Skołoszów. W drugim półfinale Roztocze Narol podejmie Sokół Sieniawa. Za dzisiejsze spotkanie naszej drużynie należą się kolejny raz wielkie brawa! BRAWO PANOWIE !

KS WIĄZOWNICA 1:1 Wólczanka Wólka Pełkińska

82' Paweł Bartnik - 22' Patryk Szewc

Rzuty Karne:

Gwóźdź (obroniony), Wójcik, Świst, Sokolenko, Bartnik, Michałowicz, Soczek - Lech, Podstolak, Kocur (nad bramką), Walat, Wrona, Czyrny, Khorolskyi (obroniony)

KS: Michałowicz - Kubas, Gwóźdź, Sokolenko, Dziedzic - Halejcio, Świst, Daniel, Michalik, Pawlak - Rop oraz Fedor, Bartnik, Soczek, Wójcik

Wólczanka: Słysz - Flak, Walat, Podstolak, Wrona - Kocur, Lech, Wątrówski, Szewc - Hul, Pietluch oraz Smoleń, Khorolskyi, Baran, Przewoźnik, Kucharski, Czyrny

Widzów: 300