Podejmujemy Błękitnych!

WYGRAĆ I ZOSTAĆ W GÓRNEJ CZĘŚCI TABELI !

Już dzisiaj! w niedzielę, o godzinie 17:00 nasza drużyna rozegra kolejne ostatnie już w tym sezonie spotkanie ligowe na naszym stadionie. Tym razem w meczu 33.kolejki ligowej podopieczni Walerija Sokolenki podejmować będą na własnym stadionie drużynę, która walczy jeszcze o utrzymanie - Błękitnych Ropczyce. Drużyna z Ropczyc zajmuje w tej chwili bezpieczną 13.lokatę w tabeli ligowej mając 3 punkty przewagi nad 14 w tabeli Orłem Przeworsk. W poprzedniej kolejce Wiązownica w bardzo dobrym stylu pokonała na własnym boisku Piasta Tuczempy i awansowała na 7.lokatę w tabeli. Po wczorajszych wynikach, wiemy na pewno, że dzisiejsze zwycięstwo zapewni nam już pewne miejsce w pierwszej ósemce na koniec sezonu.

Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków na niedzielne spotkanie!

Początek meczu o godzinie 17:00, stadion w Wiązownicy

Będziemy również relacjonować wynik live na naszym fan-page'u na Facebook'u!