IV Liga wraca do Wiązownicy! Jutro gramy z Czarnymi !

PODEJMUJEMY CZARNYCH JASŁO !!

Po dłuższej przerwie, liga znów wraca na stadion w Wiązownicy! Po inauguracyjnym remisie w Wiśniowej, podopieczni Bogusława Sierżęgi w drugiej kolejce IV ligi podkarpackiej podejmować będą na własnym stadionie Czarnych Jasło!. Nasz jutrzejszy rywal, w pierwszej serii spotkań wygrał z Piastem Tuczempy 1:0, ale mecz został zweryfikowany jako walkower na korzyść Piasta. W drużynie Czarnych na boisku przez około 8 minut nie było drugiego młodzieżowca.

Po remisie w Wiśniowej, jutro nasza drużyna na pewno będzie chciała udowodnić, że ta dobra postawa to nie był przypadek. W jutrzejszym spotkaniu celem będzie jedynie zwycięstwo. Podopiecznych Bogusława Sierżęgi czeka jednak jutro trudne spotkanie. Podrażniona głupią stratą punktów ekipa z Jasła, będzie chciała się odbić i wywieść z Wiązownicy punkty.

W Jutrzejszym spotkaniu trener Bogusław Sierżęga będzie miał już do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Do gry po lekkiej kontuzji wraca Marek Soczek a 3 meczowa pauza za czerwoną kartkę skończyła się Mateuszowi Kubasowi. Gotowy do gry jest również nowy nabytek KS-u - Łukasz Gwóźdź.

Wszystkich kibiców bardzo serdecznie zapraszamy na stadion w Wiązownicy na godzinę 17:00!. Do gorącego dopingu dla naszych piłkarzy, który niewątpliwie pomoże nam jutro w zwycięstwie!

Przypuszczalny skład: Michałowicz - Bartnik, Luft, Fedor, Cach - Sierżęga, Sobczak, Lorenc, Soczek, Pawlak - Hołub
Rezerwa: Gałas, Skibiak, Wojtyna, Mazur, Kubas, Gwóźdź