Podział punktów po dobrym widowisku !

REMISUJEMY Z CZARNYMI JASŁO..

W spotkaniu kończącym drugą kolejkę IV ligi Podkarpackiej zawodnicy Bogusława Sierżęgi po raz drugi w tym sezonie podzielili się punktami z przeciwnikiem. Po bardzo dobrym i widowiskowym spotkaniu, Wiązownica zremisowała z Czarnymi Jasło 1:1!. Całe spotkanie przybiegało jednak pod dyktando KS-u. Nasza drużyna dobrze utrzymywała się przy piłce i stwarzała sytuacje. Goście z Jasła głownie czychali na kontry. Obydwie bramki w tym spotkaniu padały w okolicach 70 minuty. Najpierw po bardzo dobrze rozegranej akcji Marek Soczek nabił jednego z obrońców gości i objęliśmy prowadzenie, by za dosłownie minuty znów je oddać. Wrzutka ze stałego fragmentu gry, błąd i wyrównanie. Do końca meczu nasza drużyna starała się jeszcze przychylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale niestety nie wykorzystaliśmy już żadnej z naprawdę dobrych paru sytuacji. Tak więc po dobrym, jak nie bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu tylko remisujemy z Jasielską drużyną, ale postawa naszego zespołu na prawdę napawa optymizmem na kolejną część sezonu. Dziękujemy także kibicom za liczne przybycie dzisiaj na stadion! Do zobaczenia za dwa tygodnie na meczu ze Stalą Gorzyce. A my zapraszamy także w sobotę na godzine 15:00 do Nowej Dęby!

KS WIĄZOWNICA 1:1 JKS Czarni 1910 Jasło

1:0 Marek Soczek (68' mocne uderzenie piłki w pole karne, po rykoszecie wpadła do bramki)

1:1 Aleksander Nabożny (69' strzał, po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym)

Wiązownica: Michałowicz - Bartnik, Fedor, Luft, Cach - Sierżęga, Sobczak (57' Kubas), Lorenc, Soczek, Pawlak - Hołub

Czarni: Niemczyński – Borowiec, Nabożny, Dziobek, Dziedzic - Munia, Chrząszcz, Szopa, Rodak, Kulig - Folwarski oraz Czyżowicz, Wójtowicz, Kaszycki, Foryś

Sędziował: Witold Kwaśny(Sędziszów Małopolski)