Zwycięstwo w cieniu tragedi...

ZWYCIĘSTWO PO BARDZO CIĘŻKIM SPOTKANIU !

W swoim pierwszym wiosennym spotkaniu u siebie, piłkarze KS-u Wiązownica ograli po bardzo ciężkim spotkaniu Bukową Jastkowice 2:1!. Początkowe minuty należały do naszego zespołu. Szybko objęliśmy prowadzenie, ale później gra się wyrównała i każdy z zespołów miał swoje sytuacje. W 49 minucie podwyższyliśmy prowadzenie po pięknym strzałe "Duni" i zrobiło się troszke spokojniej, aż do 82 minuty kiedy to błąd naszej obrony wykorzystał Paweł Kaczmarczyk i zrobiło się 2:1. Na szczęscie pomimo strasznej nerwówki wynik się nie zmienił i 3 punkty zostają w Wiązownicy! Brawo!

My jeszcze raz chcielibyśmy złożyć naszczersze kondolencje wszystkim rodzinom piłkarzy którzy zginęli dziś w tragicznym wypadku, działaczom i drużynie Wólczanki Wólka Pełkińska.    ŁĄCZYMY SIĘ W BÓLU!

KS WIĄZOWNICA 2:1 Bukowa Jastkowice

1:0 Łukasz Czub (2’ strzał pod poprzeczkę z 5metrów, po podaniu K.Gawłowskiego)

2:0 Łukasz Czub (23’ piękny strzał z 20 metrów)

2:1 Paweł Kaczmarczyk (82’ strzał pod poprzeczkę, po błędzie w obronie)

Skład KS: Mikus - Kubas, Luft, Saramak, Bartnik - Fudali, Halejcio - Soczek, Sierżęga (51' Misiąg), Czub (62' Stefan) - Gawłowski (68' Hołub) oraz Michałowicz, Mazur, Iwański

Skład Bukowej: Fabianowski - Madej (85' Tokarczyk), Sałek, M.Warzocha, T.Bartnik (70' Brzeziński) - D.Bartnik (42' M.Partyka), J.Partyka, Młynarczyk (46' Kotwica), Watras - Szymanek, Kaczmarczyk

Żółte kartki: Warzocha, Sałek, Tokarczyk, Madej - Halejcio, Fudali

Widzów: 100 (ok. 40 z Jastkowic)