Wracamy bez punktów.. Wisłoka 3-1 Wiązownica

W meczu 23.kolejki III ligi Wiązownica przegrała w Dębicy z Wisłoka 3-1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył 79.minucie Patryk Róg. Po tym spotkaniu Wiązownica nadal zajmuje 14.miejsce w ligowej tabeli.

Wisłoka Dębica 3-1 KS Wiązownica
2- Sebastian Fedan, Arkadiusz Staszczak (sam.) - Patryk Róg

Wiązownica: Arkadiusz Cynar - Bartłomiej Gliniak (45' Hubert Kasia), Arkadiusz Staszczak, Jan Mac, Kamil Bentkowski - Grzegorz Janiczak (67' Patryk Róg), Mirosław Kmiotek (45' Rafał Michalik), Arkadiusz Kasia - Kacper Rop, Wojciech Trochim, Arkadiusz Gil (74' Konrad Kumor)

Pozostali na ławce: Arkadiusz Słysz, Michał Zając, Mateusz Lorenc