Trener Sokolenko na dłużej w Wiązownicy!

Bardzo miło nam poinformować, że z dniem dzisiejszym umowę z naszym klubem przedłużył trener naszego zespołu - Valeriy Sokolenko!

"Soko" został trenerem Wiązownicy półtora roku temu. W pierwszej rundzie zespół KS-u pod jego wodzą w 17 meczach uzbierał aż 32 punkty, dzięki czemu awansował z 13 lokaty, którą zajmowaliśmy po rundzie jesiennej na 7 na koniec sezonu. Teraz prowadząc nasz zespół już przez cały sezon zajął z naszym klubem 6.miejsce, najwyższe w historii z 51 punktami na koncie. Warto dodać także, że Wiązownica pod jego wodzą pierwszy raz w historii zaszła aż do finału okręgowego Pucharu Polski. Trener w tym sezonie wystąpił w barwach Wiązownicy w 28 meczach ligowych zdobywając przy tym 1 bramkę oraz notując 7 asyst oraz 5 w meczach Pucharu Polski zdobywając jedną bramkę.

Dziękujemy Trenerze i życzymy kolejnych zwycięstw w barwach Wiązownicy!