Sebastian Pawlak zawodnikiem KS-u!

DRUGIE WZMOCNIENIE !

Drugim wzmocnieniem naszej drużyny przed rundą jesienną sezonu 2016/17 został skrzydłowy JKS-u Jarosław - Sebastian Pawlak ! "Seba" urodził się 3 kwietnia 1993 w Przeworsku, mierzy 171 cm wzrostu i waży około 70 kg. Przez swoją cała karierę piłkarską reprezentował barwy JKS-u Jarosław. W pewnym momencie swojej kariery był bliski przenosin do ekstraklasowego wtedy Górnika Zabrze. W tym samym czasie dostał również powołanie do Reprezentacji Polski U-18, ale niestety wszystkie plany pokrzyżowała ciężka kontuzja, która wykluczyła go z gry na ponad rok. W poprzednim sezonie w barwach jarosławskiego klubu wystąpił w 23 spotkaniach na poziomie III ligi lubelsko-podkarpackiej zdobywając przy tym jedną bramkę. Warto dodać, że wystąpił on w ostatnim sparingu naszej drużyny, w którym zdobył drugą bramkę pięknym uderzeniem.

Sebastian jest jak już wcześniej wspominaliśmy jest drugim wzmocnieniem KS-u w bieżącym oknie transferowym. Zastąpi on Łukasza Czuba, który najprawdopodobniej po dwóch latach rozstanie się z Wiązownicą. Wcześniej do naszej drużyny dołączył nasz wychowanek Marcin Tołpa.

Seba, życzymy ci dobrych występów i wspaniałych momentów z nową drużyną !