Rop, Zieliński, Surmiak, Kordas z nowymi umowami!
Zarząd klubu oficjalnie informuje o przedłużeniu umów z czterema zawodnikami naszego zespołu. Kacper Rop, Patryk Zieliński, Rafał Surmiak oraz Kornel Kordas w dniu dzisiejszym przedłużyli swoje umowy z naszym klubem i w sezonie 2022/23 dalej występować będą w Wiązownicy.
Kacper Rop zadebiutował w KS-e 12 marca 2016 roku, w spotkaniu ligowym z Wisłokiem Wiśniowa (2-0). Od tego momentu zagrał w koszulce Wiązownicy 164 razy, strzelając aż 102 bramki.
Patryk Zieliński zadebiutował w KS-e 14 sierpnia 2021 roku, w spotkaniu ligowym z JKS-em Jarosław (1:1). Od tego momentu zagrał w koszulce Wiązownicy 38 razy, strzelając dokładnie tyle samo bramek! W poprzednim sezonie został królem strzelców IV.Ligi Podkarpackiej.
Rafał Surmiak zadebiutował w KS-e 19 marca 2022 roku, w spotkaniu ligowym z Karpatami Krosno (2-0). Od tego momentu zagrał w koszulce Wiązownicy w 17 spotkaniach, zaliczając przy tym 5 asyst.
Kornel Kordas zadebiutował w KS-e 14 sierpnia 2021 roku, w spotkaniu ligowym z JKS-em Jarosław (1:1). Od tego momentu zagrał w koszulce Wiązownicy w 37 spotkaniach, w których strzelił 8 bramek oraz zaliczył 6 asyst.