Punktujemy w Wiśniowej!

Mecz z Wiązownicą mógł się gospodarzom inaczej ułożyć, bo na samym początku mieli dwie niezłe okazje, ale ich nie wykorzystali. To się szybko zemściło, a błąd miejscowej defensywy wykorzystał Kacper Rop. Po stracie gola Wisłok atakował, ale goście groźnie kontrowali i po jednym z takich szybkich wypadów gospodarzy od utraty bramki uratowała poprzeczka. Tuż przed przerwą nie było już jednak zmiłuj i na 2:0 poprawił Arkadiusz Gil.

Po zmianie stron wciąż miejscowi starali się atakować, kilka razy robiło się groźnie pod bramką przyjezdnych, ale szczęście było po ich stronie. Gospodarze po meczu mieli spore pretensje do sędziego, bo ten nie odgwizdał dla nich rzutu karnego jeszcze przy stanie 1:0 dla Wiązownicy.

Wisłok Wiśniowa - KS Wiązownica 0:2 (0:2)

Bramki:
0:1 Rop 4,
0:2 A. Gil 43.

Wisłok: Wieczerzak  – Guzek , Kozubek , Kuta , Kocój  - Maik ż , K. Szymański  (76 Koczela), S. Boruta  (60 Stanisz), Maślany  (83 Zimny) – Złotek , M. Szymański . Trener Krzysztof Korab.

Wiązownica: Michałowicz – Baran , Bartnik , Sokolenko , Daniel  (90 Kasia) – Soczek  (80 Fedor), Lorenc , Halejcio , A. Gil  (50 Pigan) – Michalik  (83 R. Gil ż), Rop . Trener Walerij Sokolenko.

Sędziował Gancarz 3 (Krosno). Widzów 50.

źródło : nowiny24.pl