Polonia pokonana!

ZWYCIĘSTWO PO MORDERCZEJ WALCE !

W środę, zawodnicy Bogusława Sierżęgi rozegrali spotkanie ósmej kolejki ligowej IV ligi Podkarpackiej. Po bardzo ciężkim meczu, morderczej walce i wielkiego zaangażowania naszej drużyny wygrywamy z Polonią Przemyśl 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył dla Wiązownicy - Michał Fedor, który dobił swój strzał z rzutu karnego. Ostatnie 30 minut nasza drużyna musiała radzić sobie w "10", ponieważ czerwoną kartką ukarany został nasz grający trener - Bogusław Sierżęga. Jak można było się spodziewać przez ten okres gry dominowała Polonia, ale nasza drużyna znów pokazała wielki charakter i po morderczej walce 3 punkty zostają w Wiązownicy.

BRAWO DLA NASZEJ DRUŻYNY! BRAWO PANOWIE!

KS WIĄZOWNICA 1:0 Polonia Przemyśl

1:0 Michał Fedor (4' dobitka rzutu karnego)

Wiązownica: Michałowicz - Bartnik, Luft, Kubas, Cach - Fedor (90' Skibiak), Sobczak (90' Wojtyna), Sierżęga (61' Cz.K), Lorenc (89' Mazur), Soczek - Hołub (72' Gwóźdź)

Polonia: Cisek – Jaroch (71' Kalawski), Suchockij, Kuźniar, Skubisz - Głuszko (70' Czajka), Trawka, Kazek, Wielgosz, Sedlaczek (63' Skała) - Gosa