Podział punktów w Jarosławiu!

Początek spotkania należał do ekipy prowadzonej przez Pawła Załogę, która dążyła do otwarcia wyniku spotkania i odczarowania stadionu w Jarosławiu. Pierwszą groźną akcję w tym meczu rozpoczął Kamil Bała, który zagrał piłkę do Bartłomieja Raby, lecz popularny "Loczek" przegrał pojedynek z Bartłomiejem Michałowiczem.

JKS Jarosław nadal atakował co poskutkowało bramką w 19. minucie, zdobytą przez Bartłomieja Rabę. Gospodarze z prowadzenia zbyt długo nacieszyć się nie mogli, bowiem Sebastian Sobolewski fatalnie zachował się w polu karnym. Młody zawodnik dostał podanie i chcąc odegrać piłkę do kolegi, trafił w pędzącego Rafała Michalika, który pokonał Andrzeja Mikusa.

Po chwili ucieszyć jarosławską publiczność mógł znowu Bartłomiej Raba, jednak jego uderzenie wylądowało na boczej siatce. Do przerwy utrzymał sie remis 1-1.

W drugiej odsłonie ponownie lepiej wyglądał JKS i jego zawodnicy z łatwością dochodzili do sytuacji. Dobre okazje mieli Mateusz Jurczak i Patryk Broda, jednak ich strzały były niecelne.

Na 20 minut przed końcem spotkania do głosu doszli zawodnicy KS-u Wiązownica, bowiem wtedy Arkadiusz Gil postraszył Andrzeja Mikusa. Chwilę później pomocnik KS-u mógł cieszyć się z bramki. Znowu w bramkę dla gości zamieszany był Sebastian Sobolewski, który stracił futbolówkę w polu karnym, a Arkadiusz Gil dopełnił formalności.

Zdenerwowani goście zaczęli bardzo mocno napierać i po pięciu minutach było 2-2 za sprawą Kamila Bały, który ustalił wynik spotkania, choć obie ekipy mogły go przechylić na swoją korzyść.