Podejmujemy Rzemieślnik !

Już w środę, 25 kwietnia o godzinie 17:00 drużyna Wiązownicy w spotkaniu 25.kolejki IV ligi podkarpackiej podejmować będzie na własnym stadionie Rzemieślnik Pilzno!

Spotkanie będzie bardzo ważne dla układu tabeli, bo w niej nasz najbliższy rywal jest naszym sąsiadem. Po 20 rozegranych spotkaniach Rzemieślnik zajmuje 6.miejsce w ligowej tabeli z 36 punktami na koncie. W ostatniej kolejce nasz jutrzejszy rywal zremisował w Pisarowcach 1:1. Nasz zespół natomiast jak już wcześniej pisaliśmy plasuje się na sąsiednim 7.miejscu tracąc zaledwie jeden punkt do Pilźnian. W rundzie jesiennej Wiązownica po znakomitym widowisku przegrała w Pilźnie 4:2

W jutrzejszym pojedynku nasza drużyna radzić sobie będzie musiała bez Krystiana Halejcio, który musi pauzować za swoją ósmą żółtą kartkę oraz Marka Soczka, który z Polonią nabawił się urazu. Pod znakiem zapytania wciąż stoi występ Marcina Mazura i Mateusza Kubasa. Po pauzie za czerwoną kartkę do gry wraca natomiast Mateusz Lorenc!

Zapraszamy!