Podejmujemy Polonię Przemyśl !

PRZERWAĆ ZŁĄ PASSĘ !

Po porażce w Pilźnie, podopieczni Bogusława Sierżęgi już w nabliższą środe, w ósmej serii spotkań IV ligi podkarpackiej, podejmować będą na własnym stadionie Polonię Przemyśl. Nasz najbliższy rywal nie najlepiej jak na ich realia rozpoczął ligowe rozgrywki. Po siedmiu rozegranych spotkaniach, drużyna Pawła Załogi plasuje się na 11.pozycji w tabeli ligowej mając na koncie tyle samo punktów co nasza zespół, czyli (7pkt.). W ostatniej kolejce Polonia uległa u siebie z Piastem Tuczempy 1:3. Zespół Wiązownicy w minioną sobotę, odniósł drugą ligową porażkę. Trzecia drużyna ligowej tabeli okazała się za mocna na nasz zespół. Środowe spotkanie będzie bardzo dobrym momentem na rehabilitacje, biorąc pod uwagę także fakt, że Polonia jest naszym sąsiadem w tabeli.

Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich naszych kibiców na środowe spotkanie z Polonią!

KS WIĄZOWNICA - POLONIA PRZEMYŚL

Środa- Godzina 17:00- Stadion w Wiązownica, Ul.Sportowa!

Przypuszczalny skład: Michałowicz - Kubas, Luft, Fedor, Cach - Gwóźdź, Sierżęga, Lorenc, Bartnik, Soczek - Hołub

Rezerwa: Wojtyna, Mazur, Sobczak

Nie zagra: Pawlak (kartki)