Podejmujemy Igloopol !

IŚĆ ZA CIOSEM !

Już jutro, w środowe popołudnie o godzinie 17:30 nasza drużyna rozegra swoje kolejne spotkanie ligowe. Tym razem w meczu 5.kolejki ligowej podopieczni Walerija Sokolenki podejmować będą na własnym stadionie czwarty obecnie zespół ligowej tabeli - Igloopol Dębica. W poprzedniej kolejce nasz jutrzejszy rywal zremisował z Rzemieślnikiem Pilzno, podobnie jak nasza drużyna, która podzieliła się punktami z Wisłokiem Wiśniowa. Po 4.kolejkach Wiązownica plasuje się na 3.pozycji w tabeli ligowej, tracąc do lidera z Sieniawy dwa oczka. Igloopol znajduje się tuż za nami ze stratą zaledwie dwóch punktów do naszego zespołu. Szykuje się więc spotkanie o dużą stawkę. Trener Sokolenko będzie miał jutro do dyspozycji wszystkich zawodników ze swojej kadry.

Zapraszamy wszystkich sympatyków na jutrzejsze spotkanie!

Początek meczu o godzinie 17:30, stadion w Wiązownicy

Będziemy również relacjonować wynik live na naszym fan-page'u na Facebook'u!