Po punkty do Niska !

PODEJUMUJEMY 'ROZBITY' SOKÓŁ !

Po zwycięstwie z Polonią, podopieczni Bogusława Sierżęgi na pewno w dużo lepszych humorach podchodzić będa do dzisiejszego spotkania. W dziewiątej kolejce IV ligi podkarpackiej drużyna Wiązownicy podejmować będzie w Nisku miejscowy Sokół. Nasz najbliższy rywal, po ośmiu kolejkach plasuje się na czwartej pozycji w tabeli ligowej z 16 punktami na koncie. Ostatni tydzień nie jest dla nich jednak zbyt ciekawy. Poprzednie dwa spotkania to porażki 0:5 z Izolatorem i 0:4 z Tuczempami, a na dodatek zawieszonych zostało ich dwóch zawodników. Damian Juda oraz Artur Lebioda. Ten pierwszy pauzować musi przez 5 a drugi przez aż 6 spotkań.

Do najbliższego spotkania, nasza drużyna podchodzić będzie w lepszych nastrojach i z większą pewnością siebie. Po dwóch porażkach przyszło zwycięstwo z Polonią i teraz miejmy nadzieje, że przyjdzie także nam wywieść punkty z Niska! Zadanie będzie jednak bardzo trudne, bo w naszej drużynie również zabraknie dwóch zawodników. Za Czerwoną kartkę pauzuje nasz trener Bogusław Sierżęga a kontuzjowany po ostatnim spotkaniu jest Mateusz Kubas, którego też zabraknie niestety w dzisiejszym spotkaniu.

Wszystkich kibiców bardzo serdecznie zapraszamy dzisiaj do Niska na godzinę 16:00! DO BOJU KS!

Przypuszczalny skład: Michałowicz - Bartnik, Luft, Gwóźdź, Cach - Fedor, Sobczak, Lorenc, Soczek, Pawlak - Hołub

Rezerwa: Wojtyna, Mazur, Skibiak