Pięciu zawodników odchodzi z Wiązownicy!

Rafał Surmiak, Arkadiusz Baran i Konrad Majerski nie będą dłużej reprezentowali barw KS-u Wiązownica. Umowy wszystkich trzech zawodników, które wiążą ich z klubem do 30 czerwca 2023 roku, nie zostaną przedłużone. „Surmi” zdecydował się na kontynuowanie swojej przygody piłkarskiej w Orle Przeworsk, natomiast pozostałych dwóch zawodników dostało wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Rafał zadebiutował w KS-e 19 marca 2022 roku, w spotkaniu ligowym z Karpatami Krosno (2-0). Od tego momentu zagrał w koszulce Wiązownicy 47 razy, strzelając 1 bramkę oraz notując 13 asyst. Arek zadebiutował w KS-e 4 marca 2023 roku, w przegranym spotkaniu ligowym z Orlętami Radzyń Podlaski (4-2). Łącznie w koszulce Wiązownicy zagrał 2 razy. Konrad natomiast zadebiutował 18 marca w wygranym meczu z Lublinianką (2-1). Łącznie w koszulce Wiązownicy zagrał 3 razy.

Kolejną dwójką zawodników, która opuszcza nasz zespół są Paweł Budzyński i Kacper Chełmecki. 30 czerwca 2023 roku dobiegają końca wypożyczenia młodych zawodników kolejno z Motoru Lublin oraz Wisły Kraków, które nie zostaną przedłużone.
Paweł zadebiutował w KS-e 4 marca 2023 roku, w przegranym spotkaniu ligowym z Orlętami Radzyń Podlaski (4-2). Od tego momentu zagrał w koszulce Wiązownicy 16 razy, 5 razy zachowując czyste konto. Kacper zadebiutował w KS-e 4 marca 2023 roku, w przegranym spotkaniu ligowym z Orlętami Radzyń Podlaski (4-2). Od tego momentu zagrał w koszulce Wiązownicy 17 razy, strzelając 5 bramek
Wszystkim zawodnikom bardzo dziękujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę!