Krzysiek Gawłowski w Wiązownicy!

PIERWSZE WZMOCNIENIE !

Ledwo co opadły emocje ligowe i pucharowe związane z drużyną KS-u Wiązownica i wszyscy zapadli w zimowy marazm, jednak zarząd klubu funduje nam już w grudniu kolejne emocje, zwiazane z solidnymwzmocnieniem naszejdrużyny na rundę wiosenną! Do druzyny KS-u dołącza trzecioligowy zawodnik Orła Przeworsk Krzysztof Gawłowski.

Krzysiek urodził się 16 sierpnia 1984 roku, wystepuje na pozycji pomocnika. Jest wychowankiem Żurawianki Żurawica, w której przez dziewięć lat występował w IV lidze podkarpackiej.

Następnie przeniósł sie do trzecioligowej Polonii Przemyśl, w której grał przez sezon. Z Polonii został pozyskany przez trzecioligowego Orła Przeworsk, w którym wystepował przez dwa sezony, by znowu powrócić do Przemyskiej Barcelonki, jednak tym razem w Przemyślu pozostał już na dwa sezony. Obecnie wystepował ponownie w drużynie Orła Przeworsk, by w dniu dzisiejszym podpisac umowęz naszym klubem na najbliższe pół roku i jak powiedział, pomóc drużynie w utrzymaniu się w zreformowanej IV lidze!

Krzyśkowi dziękujemy za podjęcie decyzji o występach w drużynie KS-U Wiązownica i życzymy wiele asyst i bramek dla naszego zespołu!

Co do kolejnych ruchów transferowych związanych z naszym zespołem, informować będziemy na bieżąco. Pewne jest że wolna rękę w poszukiwaniu sobie nowego klubu dostali trzej pomocnicy KS-u a są nimi: Piotr Purcha, Kardynał Kamil i Bartosz Wróbel.