Jedziemy do Wiśniowej!

PO KOLEJNE TRZY PUNKTY !

Już jutro! 26 sierpnia o godzinie 16:00 nasza drużyna rozegra spotkanie 4.kolejki ligowej tego sezonu. Tym razem podopieczni Walerija Sokolenki wyjadą do Wiśniowej, gdzie podejmować będziemy miejscowy Wisłok. Nasz jutrzejszy rywal po 3 kolejkach zajmuje ósmą pozycję w tabeli ligowej z czteropunktową zdobyczą. W poprzedniej kolejce Wisłok zremisował z Rzemieślnikiem Pilzno 1:1. Nasza drużyna jak wiadomo z kompletem punktów jest na podium. Tam lepsze okazują się tylko bilansem bramkowym Ekoball-Stal Sanok oraz Sokół Sieniawa. Cel na jutro jest ten sam, co dominuje od początku sezonu. Wygrać, zgarnąć trzy punkty i umocnić się na szczycie tabeli. Z takim nastawieniem pojedziemy jutro do Wiśniowej i zrobimy wszystko, aby jutrzejszym wieczorem przy naszej nazwie w tabeli widniało "12 oczek" !

Zapraszamy wszystkich sympatyków na jutrzejsze spotkanie!