Boguchwała odczarowana!

PRZYWOZIMY KOMPLET PUNKTÓW !

W rozegranym w sobotę spotkaniu 4.kolejki IV ligi podkarpackiej, podopieczni Walerija Sokolenki po bardzo dobrym spotkaniu wygrali w Boguchwale po raz pierwszy w historii i dopisali do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Podopieczni Valerija Sokolenki mimo dużych problemów kadrowych świetnie rozegrali to spotkanie. Od początku byli zdecydowanie lepszym zespołem co udowadniali z każdą kolejną minutą gry. W końcówce wkradły się nerwy, ale najważniejsze jest to, że po dwóch wysokich porażkach odczarowujemy stadion w Boguchwale i przywozimy do Wiązownicy komplet punktów.

Izolator Boguchwała 2:3 KS WIĄZOWNICA

84' Dominik Pikiel. 90+4' Patryk Zieliński - 21' Arkadiusz Gil, 43' 48' Kacper Rop

KS: Michałowicz - Bartnik, Halejcio, Sokolenko, R.Gil (79' Kasia) - Lorenc, Daniel, Soczek, A.Gil, Rop - Michalik

Żółte Kartki: Sokolenko, Rop, R.Gil, Halejcio, Kasia