Bezkonkurencyjni w Gminnym Pucharze !

Nasza drużyna rozegrała wczoraj kolejne spotkanie kontrolne przed rozpoczęciem nowego sezonu w IV lidze podkarpackiej, a zarazem finał tegorocznego Pucharu Wójta. Po pokonaniu w ćwierćfinale Dąb Cetula (19:0) oraz w pólfinale Santos Piwoda (3:1), w finale naszym rywalem był LKS Manasterz. Spotkanie miało jednostronny przebieg, czego efektem jest nasze zdecydowane zwycięstwo. W meczu o 3 miejsce KS Szówsko 2:0 pokonał Santos Piwoda. Warto dodać, że dwóch naszych zawodników zdobyło nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Kacper Rop, który w całym pucharze zdobył aż 10 bramek a najlepszym bramkarzem po raz kolejny - Bartłomiej Michalowicz.
FINAŁ:
KS WIĄZOWNICA 8:1 LKS Manasterz

2x Mateusz Lorenc
2x Michał Daniel
2x Dawid Pigan
Kacper Rop
Radosław Gil

Skład: Michałowicz - Kubas, Kasia (45’ Rop), Sokolenko (45’ Bartnik), D.Knap - Halejcio, R.Gil (45’ Galas), Lorenc, Pigan, A.Gil (45’ Michalik) - Daniel

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU: KACPER ROP

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: BARTŁOMIEJ MICHAŁOWICZ