Arkadiusz Kasia wraca do KS-u Wiązownica!

Kolejne wzmocnienie naszej drużyny przed startem III Ligi. Arkadiusz Kasia, 21-letni wychowanek naszego klubu wraca do Wiązownicy po rocznym wypożyczeniu do Podhala Nowy Targ.

"Arczi" urodził się 9 lutego 2001 roku i pierwsze kroki stawiał właśnie w naszym klubie. Następnie występował w drużynach młodzieżowych JKS-u Jarosław i Stali Rzeszów. Kolejne 6 lat spędził w Wiśle Kraków, gdzie występował w drużynach młodzieżowych oraz drugiej drużynie. Został włączony również do kadry pierwszej drużyny "Białej Gwiazdy" a w styczniu 2019 roku pojechał z nią na obóz przygotowawczy do Turcji. W sezonie 2020/21 wrócił do naszego klubu i rozegrał na boiskach III.Ligi 39 spotkań, w których strzelił 5 bramek oraz zanotował 13 asyst. Ostatni sezon spędził w Podhalu Nowy Targ, ale niestety przez kontuzję więzadła krzyżowego powrócił do gry dopiero na końcówkę sezonu. W barwach "szarotek" rozegrał 8 spotkań notując 1 asystę.

Witamy ponownie Arczi !