Zwycięstwo w Pisarowcach!

KOLEJNA WYSOKA WYJAZDOWA WYGRANA !

Zawodnicy Walerija Sokolenki rozegrali dziś spotkanie 23.kolejki IV ligi Podkarpackiej. Po kolejnym fantastycznym spotkaniu, ogrywamy piątą drużynę ligowej tabeli - LKS Pisarowce aż 4:1 i notujemy kolejny, cieszący awans, bowiem wskakujemy do pierwszej połowy tabeli ligowej! Dzisiejsze spotkanie przebiegało zdecydowanie pod dyktando Wiązownicy, która pokazała się kolejny raz z bardzo dobrej strony. Wszystkie bramki dla Wiązownicy padały po pięknych, składnych akcjach, a jedyna bramka dla gospodarzy w tym spotkaniu padła po dużym zamieszaniu w polu karnym, w którym ostatecznie przypadkowo nabity został Bartek Michałowicz i musiał wyjmować piłkę z siatki. Brawo Drużyna!

LKS Pisarowce 1:4 KS WIĄZOWNICA

55' Bartłomiej Michałowicz (sam.) - 10' 58' Adrian Mołdoch, 30' 50' Kacper Rop

KS: Michałowicz - Bartnik (78' Kubas), Sokolenko, Fedor, Cach (87' Skibiak) - Lorenc, Daniel, Rop (74' Sobczak), Soczek, Pawlak - Mołdoch (89' Telega)