Wysoką porażka kończymy rundę jesienną..

W meczu ostatniej tego roku 17.kolejki IV ligi podkarpackiej drużyna Walerija Sokolenki po słabym spotkaniu przegrała w Boguchwale z Izolatorem aż 5-1. Mocno osłabiona już kolejny mecz drużyna Wiązownicy nie dała rady już dobrze przeciwstawić się Izolatorowi i rundę jesienną niestety kończymy porażka. Zimę spędzimy na 7.pozycji w tabeli ligowej z 28 punktami na koncie. Ostatnie pół roku trzeba natomiast uznać za bardzo udane. Pewna pozycja w czubie IV ligowych zespołów oraz awans do finału okręgowego Pucharu Polski sprawia, że jest to najlepszy okres w historii naszego klubu. Z roku na rok robimy coraz lepsze wyniki i z tego trzeba się nie wątpliwie cieszyć. Wielki szacunek dla chłopaków za te ostatnie pół roku!

Izolator Boguchwała 5:1 KS WIĄZOWNICA

KS: Michałowicz - Dziedzic (45' Kubas), Sokolenko, Fedor, Bartnik - Halejcio, Świst, Daniel, Soczek, Michalik (76' Wójcik) - Rop

Żółte Kartki: Daniel, Halejcio

Zawodnik meczu (KS):​ Marek Soczek