Wygrywamy w kolejnym sparingu!

W szóstym sparingu przed startem rundy rewanżowej, podopieczni Walerija Sokolenki ograli lidera jarosławskiej okręgówki - Orła Przeworsk 3:0. Miał to być wstępnie ostatni sparing naszego zespołu przed rundą rewanżową, która zacząc się miała 10 marca. Z powodu jednak złych warunków atmosferycznych 18.kolejka została przełożona na kwiecień. Druga kolejka także ominie nasz zespół, bowiem z rozgrywek wycofał się Cosmos Nowotaniec i jego wyniki zostały anulowane. Nasza drużyna więc, rundę wiosenną zacznie dopiero 24 marca w Strzyżowie. W związku z tym nasz zespół rozegra prawdopodobnie jeszcze jeden lub dwa spotkania kontrolne. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

KS WIĄZOWNICA 3:0 Orzeł Przeworsk
2x Michał Daniel, Mateusz Lorenc

KS: Michałowicz - Kubas, Sokolenko, Halejcio, Bartnik - Fedor (45’ Gwóźdź), Lorenc, Daniel, Soczek (45’ Antonik), Michalik - Pawlak (60’ Wójcik)

Nieobecni: Rop, Dziedzic (kontuzje)