Wiązownica w finale Pucharu Polski!

Do finału Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Jarosław awans uzyskali KS Wiązownica i Sokół Sieniawa. KS o awans wywalczył w dogrywce, zaś lider 4 ligi w Narolu uporał się z rewelacją tegorocznej edycji PP, miejscowym Roztoczem. Finał zaplanowano na wiosnę.

KS Wiązownica 2:1 Piast Tuczempy
(1:1, 1:0)

Bramki: Soczek 37, Rop 96 – Pasaj 80.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy przed przerwą po bramce Marka Soczka wyszli na prowadzenie. Gdy wydawało się dowiozą skromne prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego, Tomasz Pasaj doprowadził do wyrównania. Ten sam zawodnik kilka minut później za niesportowe zachowanie obejrzał czerwony kartonik. Bramkę na wagę awansu w dogrywce zdobył Kacper Rop.

Wiązownica: Michałowicz – Soczek (116 Wójcik), Sokolenko, Kubas (118 Telega), Dziedzic (46 Bartnik) – Halejcio, Daniel, Świst, Rop, Pawlak – Michalik (46 Fedor).
Trener Valerij Sokolenko.

Tuczempy: Strawa – Jaroch, Kubas (91 Salwach), Wota, Kloc (51 Tarnawski) – Czub (81 Rączka), Broda, Pasaj, Raba, Karkovskyj – Noga.
Trener Marek Strawa.

Sędziował: L. Kogut (Przemyśl).
Żółte kartki : Pawlak - Jaroch, Noga, Pasaj ( 2x w konsekwencji czerwona )
Widzów: 100.

____________________________________________________________

Roztocze Narol – Sokół Sieniawa 0:2 (0:1) Kardyś, K. Padiasek.

źródło : nowiny.pl