Wiązownica rozpoczęła przygotowania!

Przygotowania do sezonu 2017/2018 rozpoczęli zawodnicy KS-u Wiązownica. Na pierwszym treningu pojawiło się 13 zawodników w tym 2 testowanych. Zawodnicy trenować będą codziennie pod okiem trenera Walerija Sokolenko , który jak wcześniej informowaliśmy przedłużył umowę z naszym klubem.

W drużynie dojdzie prawdopodobnie do dużych zmian kadrowych:

Na nowy sezon umowy przedłużyli jak do tej pory: Bartłomiej Michałowicz, Paweł Bartnik, Mateusz Kubas, Marek Soczek, Michał Fedor, Sebastian Pawlak, Kacper Rop oraz Walerij Sokolenko. Bardzo blisko pozostania w naszej drużynie jest także Łukasz Gwóźdź. Nasz zarząd rozmawia także z czteroma zawodnikami, którzy mogą wzmocnić naszą drużynę. Pierwszego można się spodziewać już dziś!

Pewne jest natomiast że zespól opuszczą: Adrian Mołdoch, Michał Cach oraz Maciej Sobczak ​a wciąż pod znakiem zapytania stoi sytuacja Mateusza Lorenca i Michała Daniela.