Trzecia porażka w tej rundzie..

PRZEGRYWAMY W PRZEWORSKU

Podopieczni Walerija Sokolenko rozegrali wczoraj spotkanie 27.kolejki IV ligi podkarpackiej. Po bardzo wyrównanym spotkaniu, Wiązownica ostatecznie okazała się mniej skuteczna od gospodarzy i po dobrym oraz widowiskowym meczu przegrywamy z broniącym się przed spadkiem - Orłem Przeworsk 2:0. Po tej porażce Wiązownica spadła z 7. na 9.miejsce w tabeli ligowej. Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra w niedzielę. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie ostatnia drużyna ligowej tabeli - Start Pruchnik. Na to spotkanie już teraz bardzo gorąco zapraszamy!

Orzeł Przeworsk 2:0 KS WIĄZOWNICA

73' Piotr Boratyn, 90+2' Marcin Gołębiowski

KS: Michałowicz - Bartnik, Kubas, Gwóźdź, Cach - Fedor (66' Sobczak), Lorenc, Rop, Pawlak (72' Sokolenko), Daniel - Mołdoch

Orzeł: Kurosz - Kowal, Jarosz, Kyć, Tworzydło (79' Gurak) - Struś (56' Boratyn), Mikulec, Kudła, Świst (80' Buczkowski), Pigan - Stępień (64' Gołębiowski)