Remisujemy w Wólce Pełkińskiej !

BARDZO DOBRE ZAKOŃCZENIE SEZONU !

Podopieczni Walerija Sokolenko w bardzo dobrym stylu zakończyli rozgrywki IV ligi podkarpackiej w sezonie 2016/17. W rozegranej dzisiaj 34.kolejce Wiązownica zremisowała w mocno osłabionym składzie z beniaminkiem przyszłego sezonu III ligi - Wólczanką Wólka Pełkińska 2:2! Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Obie drużyny grały ofensywny futbol a samo spotkanie było bardzo wyrównane. Naszej drużynie należą się kolejny raz wielkie brawa za świetny mecz. Ostatecznie Wiązownica zajmuje na koniec sezonu wysokie 7 miejsce z dorobkiem 51 punktów. Po tak udanej rundzie wiosennej, w której nasza drużyna zdobyła aż 32 punkty z niecierpliwością czekamy na nowy i oby jeszcze bardziej udany sezon!

Wólczanka Wólka Pełkińska 2:2 KS WIĄZOWNICA

21' 90 (karny)' Piotr Lech - 11 (karny)' Adrian Mołdoch, 16' Maciej Sobczak

KS: Michałowicz - Cach, Sokolenko, Gwóźdź, Kubas - Fedor (72' Skibiak), Sobczak, Lorenc, Soczek, Pawlak - Mołdoch (77' K.Knap)