Przegrywamy z Wieczystą

W meczu 8.kolejki III.Ligi grupy IV nasza drużyna przegrała niestety przed własną publicznościa z Wieczystą Kraków. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Patryk Zieliński.

KS Wiązownica 1:3 Wieczysta Kraków
90' Patryk Zieliński - 57' (k), 90+4' Michał Mak, 64' Maciej Jankowski

Wieczysta: Bartosz Plewka - Adrian Frańczak, Błażej Augustyn (11' Patryk Kolodziej), Daniel Hoyo-Kowalski - Adrian Klimczak (46' Manuel Torres), Łukasz Pietras, Thibault Moulin, Emmanuel Kumah (78' Maksymilian Hebel) - Michał Mak, Radosław Majewski, Maciej Jankowski (72' Jakub Bąk)

Wiązownica: Dawid Wrzosek - Hubert Kasia (69' Michał Sitek), Patryk Kapuściński, Kacper Drelich (69' Miłosz Gierczak), Kornel Kordas - Rafał Surmiak, Grzegorz Janiczak, Rafał Michalik (84' Eryk Kiełbasa), Kacper Wydra (72' Michał Musik) - Kacper Rop (69' Arkadiusz Kasia), Patryk Zieliński