Podział punktów z wiceliderem!

REMIS PO BARDZO DOBRYM MECZU !

Podopieczni Walerija Sokolenko rozegrali dzisiaj spotkanie 30.kolejki IV ligi podkarpackiej. Po bardzo emocjonującym spotkaniu, Wiązownica remisuje z wiceliderem ligowej tabeli 2:2, po bramce w 93 minucie Kacpra Ropa z rzutu karnego. Warto dodać, że karnego wywalczył Krzysztof Knap, który po debiucie ze Startem Pruchnik dostał kolejną szansę od trenera Sokolenki i odwdzięczył się za zaufanie tą ważna akcją. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Obie drużyny grały ofensywny futbol a samo spotkanie było bardzo wyrównane. Naszej drużynie należą się kolejny raz wielkie brawa za świetny mecz, oraz walkę do końca!

KS WIĄZOWNICA 2:2 Izolator Boguchwała

45' Michał Daniel 90' Kacper Rop - 15' Michał Bogacz, 52' Krzysztof Szymański

KS: Michałowicz - Bartnik, Kubas, Sokolenko, Cach - Lorenc (74' Sobczak), Daniel (74' Gwóźdź), Rop, Pawlak, Soczek (84' K.Knap) - Mołdoch