Po pierwszym treningu !

W poniedziałek o godzinie 18:00 odbyły się pierwsze zajęcia KS-u Wiązownica rozpoczynające okres przygotowawczy do rundy jesiennej w IV lidze podkarpackiej. Na treningu zjawiło się 18 piłkarzy, nie zabrakło testowanych. Co do ruchów kadrowych, to umowy z naszym klubem przedłużyło już 8 zawodników. Są to: trener Valeriy Sokolenko, Kacper Rop, Bartłomiej Michałowicz, Marek Soczek, Krystian Halejcio, Michał Fedor, Paweł Bartnik oraz Marcin Mazur. Do ubytków na pewno już można zaliczyć Michała Daniela oraz Łukasza Gwoździa, których wypożyczenia z Resovii nie zostaną przedłużone natomiast do drużyny Valerija Sokolenki dołączył powracający z wypożyczenia z Resovii - Hubert Kasia oraz Dawid Pigan, który wzmocnił nasz zespół z Orła Przeworsk.

Najbliższy sparing nasza drużyna rozegra w sobotę. O godzinie 18:00 w półfinale Pucharu Wójta zagramy w Piwodzie z Santosem.