Najniższy wymiar kary. Głogovia bez szans w Wiązownicy!

PEWNE ZWYCIĘSTWO!

W rozegranym dzisiaj meczu 14.kolejki IV ligi podkarpackiej drużyna Walerija Sokolenko po bardzo dobrym meczu pewnie pokonuje Głogovię 4:1 co jest najmniejszym wymiarem kary dla przyjezdnych. Wiązownica mogła a w zasadzie powinna to spotkanie wygrać zdecydowanie wyżej, ale niestety nie wykorzystaliśmy jeszcze kilku fantastycznych okazji do zdobycia bramki. Po tym zwycięstwie wracamy na 4.pozycję w tabeli ligowej. Do lidera z Pilna tracimy 7 punktów. Kolejne spotkanie w sobotę. W Nisku podejmować będziemy 10.drużynę ligowej tabeli miejscowy Sokół.

KS WIĄZOWNICA 4:1 Głogovia Głogów Małopolski

11' Sebastian Pawlak, 32' 71' Kacper Rop, 39' Mateusz Kubas - 37' Piotr Krawczyk

* w 74 minucie Michał Daniel (KS) nie wykorzystał rzutu karnego

KS: Michałowicz - Kubas, Fedor (66’ Halejcio), Sokolenko, Dziedzic - Świst, Daniel (83’ Telega), Rop, Soczek, Pawlak - Michalik (77’ Wójcik)