Krzysztof Romanow asystentem trenera Sokolenki !

Krzysztof Romanow dołączył do sztabu szkoleniowego KS-u Wiązownica!. Były zawodnik między innymi JKS-u Jarosław, Piasta Tuczempy czy w 2009 roku KS-u Wiązownica będzie pełnił funkcje asystenta trenera Walerija Sokolenki.

Krzysiek, swoją piłkarską seniorską karierę piłkarską zaczynał w 1984 roku w JKS-ie Jarosław. Na pierwszy poważny sukces czekał do 1991 roku, kiedy to z JKS-em wywalczył awans do III ligi. Po trzech sezonach występów na trzecioligowym poziomie JKS spadł do IV ligi a Krzysiek przeniósł się do Budowlanych Szówsko, by po roku znów wrócić do JKS-u i ponownie wywalczyć awans do III ligi. Po kolejnych latach grania w JKS-ie w 2002 roku przeniósł się do Piasta Tuczempy. Po trzech latach spędzonych w Tuczempach wrócił do JKS-u, z którym po raz trzeci wywalczył awans, ale tym razem do IV ligi. W 2009 roku Krzysiek został zawodnikiem KS-u Wiązownica w którym występował przez jeden sezon. Później jeszcze w krótkim czasie występował KS-ie Szówsko oraz Łęku Ostrów.

W 2010 roku został trenerem KS Szówsko, z którym w pierwszym sezonie wywalczył awans do V ligi. Później pracował także w Łęku Ostrów, Makovii Makowisko, Hetmanie Laszki, z którym wywalczył awans do ligi okręgowej oraz trenował juniorów JKS-u Jarosław.

Krzyśkowi życzymy owocnej pracy w roli asystenta, samych sukcesów oraz wiele zwycięstw!

Krzysiek, witamy znów w Wiązownicy!