Kamil Antonik wypożyczony do Wiązownicy!

Drugim wzmocnieniem drużyny Walerija Sokolenki przed startem rundy wiosennej w IV lidze podkarpackiej został 19-letni napastnik rzeszowskiej Resovii - Kamil Antonik. Kamil urodził się 28 listopada 1998 roku, mierzy 182cm wzrostu, waży 68kg i jest wychowankiem Startu Lisie Jamy. Od 2014 roku występuje w Resovii, w której zdążył już rozegrać kilka spotkań w pierwszej drużynie na trzecioligowym poziomie. W poprzednim sezonie występował jednak głownie w drużynie juniorów starszych Resovii, która występuje w Centralnej Lidze Juniorów. Na najwyższym w Polsce szczeblu rozgrywek juniorskich rozegrał 18 spotkań zdobywając 9 bramek. Popularny "Bandi" został wypożyczony z Resovii do Wiązownicy na najbliższe pół roku.

Kamilowi życzymy wielu świetnych występów oraz bramek w barwach Wiązownicy!