Kacper Rop zawodnikiem KS-u Wiązownica!

Po transferze trenera Sokolenki, zarząd klubu z dniem dzisiejszym zakontraktował kolejnego zawodnika z trzecioligowym doświadczeniem. Do druzyny KS-u dołącza były zawodnik JKS-u oraz Resovii Rzeszów - Kacper Rop!

Kacper urodził się 16 listopada 1992 roku, mierzy 171cm wzrostu i waży 64kg. Jest wychowankiem Resovii Rzeszów, w której to w sezonach 2013/14 oraz 2014/15 był podstawowym zawodnikiem. W tym czasie w barwach "pasiaków" rozegrał 54 oficjalne spotkania zdobywając dla Resovii 9 bramek. Przed rozpoczęciem sezonu 2015/16 przeniósł się do JKS-u Jarosław, w którym występował przez półtora roku aż do dnia dzisiejszego, kiedy to oficjalnie już został nowym zawodnikiem Klubu Sportowego Wiązownica. W barwach JKS-u wystąpił w 47 spotkaniach zdobywając 6 bramek. Kacper występuje głównie na pozycji pomocnika.

Kacprowi dziękujemy za podjęcie decyzji o występach w drużynie KS-u Wiązownica i życzymy wielu asyst i bramek dla naszego zespołu!

Jednocześnie informujemy, że zarząd klubu jest bliski zakontraktowania kolejnego zawodnika z trzecioligowej drużyny!